Lewica próbuje na wzór zachodni wprowadzać represje na uczelniach wobec osób o prawicowych poglądach.
Potem bezczelnie powołują się na „naukowość” swoich poglądów (inne poglądy nie mają prawa istnieć jeżeli przeczą lewicowej narracji bez względu na argumentację, fakty, logikę).
Oczywiście potem mamy kwiatki tej „naukowości” lewicy:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Sokala
https://www.stefczyk.info/2018/10/04/trojka-naukowcow-pokazala-jak-skutecznie-wysmiac-lewicowe-ideologie/

Pisałem o tym wielokrotnie:

„Obecnie na zachodzie neomarksiści stosują terror ideologiczny na uczelniach (ostracyzm i wyrzucanie z uczelni naukowców, którzy nie zgadzają się z ich linią ideologiczną mimo rzeczowych, obiektywnych prac i argumentów). Powszechny jest również terror ekonomiczny np. głośny przypadek wyrzucenia z lotniska małej sieci restauracji w Wielkiej Brytanii, która jedynie wsparła finansowo organizacje prorodzinną. W Szwecji jak i również Wielkiej Brytanii mamy postępujący terror fizyczny (na razie jedynie z jednostek pozarządowych) ze strony lewicowych bojówek ruchu tzw. ANTIFA. Istnieje również pojęcie „mowy nienawiści”, które można dowolnie interpretować i skazywać ludzi na kary więzienia.”

Za głoszenie zgodnych z prawem poglądów i działanie w legalnym ugrupowaniu politycznym Konrad Smuniewski postawiony został przed komisją dyscyplinarną i grozi mu wyrzucenie z uczelni:

https://www.youtube.com/watch?v=0gGDI5kcHdA

#konfederacja #ruchnarodowy #nauka #studbaza #polska